• 01-základní slide ostatní

     

     

     

    phone receiver Kancelář školy: 312 510 051 (Po a St 7-16 hod, Út, Čt, Pá 7-14 h) 

Informace ke stavbě

Vážení rodiče, 

jak všichni víte, na naší škole aktuálně probíhá velká investiční akce financovaná zřizovatelem školy, městem Slaný. Z organizačních důvodů bylo se zřizovatelem a zhotovitelem dohodnuto, že děti budou do školy vstupovat vchodem ze Štechovy ulice, jako tomu bylo již dříve, a to nejen s ohledem na zařízení staveniště, které se nachází na Komenského náměstí, ale také z důvodu přímého vstupu žáků do šaten ze Štechovy ulice. Zhotovitel nyní urgentně řeší dopravně inženýrské opatření, tak aby pro žáky byl dopravním značením zajištěn bezpečný přístup přes Komenského náměstí. Předpokládáme, že během následujících 14 dnů bude toto zajištěno. Do té doby je nutné, aby děti při cestě do školy i ze školy přecházely přes Štechovu ulici na protější chodník a nepohybovaly se po silnici podél oplocení stavby. 

Děti jsme informovali prostřednictvím školního rozhlasu. Přesto si vás dovolujeme požádat, abyste na to děti upozornili i vy, rodiče. 

Děkujeme za Vaši trpělivost. Jsme si vědomi toho, že tato stavba v letošním školním roce ovlivní klidný život na naší škole. Věříme však, že nově vzniklé učebny budou pro naše žáky přínosem a dětem zvýšíme standard běžných školních dnů

                                                                                                Vedení školy

Krátce o škole

Škola v centru Slaného... Adresa: Komenského náměstí 618, Slaný. Tel.: 602 141 690
E-mail: skola@2zsslany.cz 

Kam pokračovat?

Sledujte nás

facebookJsme na facebooku

Odběr novinek

Hlídejte si školní akce, nové fotky díky našemu novému newsletteru.
Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Funkční webové cookies
Session cookies
OK
Odmítnout